Pomůžeme Vám

odfouknout bolest lehce jako chmýří z pampelišky

Předností našeho zařízení

je citlivý osobní přístup, využití nejnovějších a nejúčinnějších metod, garance kvality a odbornost

Návštěva našeho centra

pomůže urychlit Váš návrat k práci, sportu i zábavě či za účelem prevence

Martin (fyzioterapeut Mgr. Martin Štefánek) mne po tři roky připravoval na Rallye Dakar, kterého jsem se zúčastnil za volantem závodního kamionu. Již v průběhu přípravy jsme diskutovali o možnosti vytvoření rehabilitačního centra, do něhož by Martin vložil své dlouholeté znalosti z oblasti fyzioterapie a já své zkušenosti z podnikání. Poznal jsem, že je pro svoji práci, která je mu zároveň koníčkem, zapálený a vše, co dělá, dělá naprosto dokonale. A na každou hodinu cvičení je připraven.

Výsledky jeho práce jsem poznal při závodech, kde jsem byl fyzicky naprosto v pohodě, a kde dávali jiné, byť mladší, závodníky dohromady po jednotlivých etapách jejich fyzioterapeuti. Můj fyzioterapeut mohl sledovat výsledky své činnosti doma u televize. Měl jsem také možnost vidět výsledky Martinovy práce (a samozřejmě i jeho kolegů) u lidí, kteří přijeli do rehabilitačního ústavu na Slapech na invalidním vozíku a odcházeli odtamtud po svých. Zároveň si myslím, že mé cvičení, které bylo zaměřené především na posílení zádového a krčního svalstva a celkové zpevnění, pomůže při správném vedení mnoha lidem. I když se dnes cítí docela zdraví, ale za nějakou dobu to tak být nemusí...

Vlastimil Vildman

V souladu s § 89 odst. 3 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, si Vás informujeme, že za účelem zlepšení poskytovaných služeb využívají naše webové stránky pro svoji činnost tzv. cookies.